Siteholic

Poznaj proces

Przedsiębiorco

Pomogę Ci stworzyć Stronę Internetową

w 45 minut!

hej!

here how it work

01. we supply

02. you build

03. we guide

We are idea generators, goal seekers, challenge-thirsty primary, creators of unique Internet projects We are idea generators, goal seekers, challenge thirsty .

your

company

story

here how it work

01. we supply

02. you build

03. we guide

We are idea generators, goal seekers, challenge-thirsty primary, creators of unique Internet projects We are idea generators, goal seekers, challenge thirsty .

perfect

success

business

Przestań marnować czas i pieniądze!

Cześć! Jestem Szymon i od 6 lat pomagam przedsiębiorcom budować obecność w sieci tworząc ich strony internetowe oraz projektując grafiki.

Wiem, że jako przedsiębiorca, pierwszym krokiem na drodze do sukcesu jest jednak stawić czoła jednemu, wielkiemu wyzwaniu – finansowemu. Koszty startu działalności – księgowość, ZUS, wynajem biura, materiały reklamowe – koszty mogą przytłoczyć, przynajmniej na pooczątku.

Często prowadzi to do poszukiwania taniego, ale niestety, nie zawsze kompetentnego wykonawcy. Efekt? Dziesiątki stron o niskiej jakości. Nie zapominaj, że strona internetowa to Twoja wizytówka w świecie online. To co na niej umieścisz, skłoni do zakupu przyszłego klienta.

A co jeśli powiem Ci, że istnieje rozwiązanie na niewielki budżet, brak czasu i gwarancja wysokiej jakości? Pozwól mi przedstawić mój autorski projekt szablonu. To prosta ale efektywna odpowiedź na Twój problem.

Oszczędź czas i pieniądze na tworzeniu strony!

Przekonaj się , jak mój szablon WordPress może Ci w tym pomóc!

Idealny szablon który sprzedaje!

Czerpiąc z mojego doświadczenia w tworzeniu stron dla różnego rodzaju klientów, przygotowałem szablon i opracowałem proces, który “za rękę” przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki tworzenia swojej strony.

 Od zakupu domeny i hostingu, przez instalację WordPressa aż po dostosowanie szablonu w 100% pod twój biznes. 

Podziele się z tobą nie tylko wiedzą techniczną, ale moje materiały i przygotowane narzędzia pomogą Ci w przygotowaniu treści, które idealnie sprawdzą się na start twojej strony internetowej

Zobacz co otrzymasz

Dokładny opis zawartości

🌐 Komplet szablonów WordPress

To narzędzie dla wszystkich, którzy prowadzą biznes: sprzedają produkty fizyczne lub cyfrowe, oferują usługi, czy prowadzą swoje firmy. Dzięki niemu stworzysz prostą, ale efektywną stronę.

W skład kompletu wchodzą szablony:
✅ Strona główna
✅ Kontakt
✅ Oferta
✅ Header i Footer
✅ Wzór polityki prywatności

📷 Materiały wideo

Zestaw materiałów, przygotowanych w taki sposób, by nawet osoba która wcześniej nie miała doczynienia z tworzeniem stron internetowych bez problemu poradziła sobie w całym procesie.

✅ Dokładne przedstawienie szablonu oraz instrukcja jak dostosować go pod swój biznes
✅ Gdzie i jak kupić hosting i domenę
✅ Jak zainstalować WordPress
✅ Obsługa wordpress

🗺️ Plan działania

Dokładnie rozpisany proces, dzięki któremu nawet osoba nietechniczna bez problemu poradzi sobie ze stworzeniem firmowej strony internetowej.

🔥 BONUS 1 : Zestaw mocukupów w Canvie

Otrzymasz zestaw grafik, które możesz wykorzystać na swojej stronie. Możesz ich również użyć podczas promocji swojej firmy w mediach społecznościowych, co zwiększy Twoją widoczność i zainteresowanie ofertą.

🔥 BONUS 2 : Zestaw poleceń do Chatu GPT

Jest to zestaw unikalnych poleceń dla Czatu GPT, które pozwolą Ci szybko stworzyć atrakcyjne i przyciągające uwagę teksty na Twoją stronę internetową. Dzięki temu, w mgnieniu oka przygotujesz teksty, które przyciągną uwagę każdego odwiedzającego.

🔥 BONUS 3 : Moje wsparcie

Tworzenie strony to wyzwanie. Ale nie jesteś sam. Oferuję praktyczną pomoc na każdym etapie. Odpowiadam na pytania, rozwiązuję problemy. Z moim wsparciem Twoja strona powstanie bez stresu.

Czy to produkt dla Ciebie?

Dla kogo jest ten szablon?

✅ Potrzebujesz prostej strony internetowej a oferty cenowe webmasterów są zbyt wygurowane?

🟢TAK  🔴 NIE

✅ Nie lubisz marnować czasu na selekcji odpowiedniego wykonawcy projektu

🟢TAK  🔴 NIE

✅ Czy chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową, ale nie wiesz jak zacząć?

🟢TAK  🔴 NIE

✅ Czy jesteś właścicielem małego biznesu szukającym sprawdzonego rozwiązania internetowego?

🟢TAK  🔴 NIE

✅ Czy chcesz strony, którą mżesz łatwo zarządzać?

🟢TAK  🔴 NIE

✅ Czy potrzebujesz strony internetowej, która sprzedaje?

🟢TAK  🔴 NIE

✅ Czy twój aktualny layout strony nie przyciąga klientów?

🟢TAK  🔴 NIE

✅Czy chcesz zwiększyć swoją widoczność online?

🟢TAK  🔴 NIE

Sprawdź co zyskujesz

Główne benefity

Oszczędzanie czasu

Mój szablon pozwalaja szybko uruchomić profesjonalną stronę internetową bez żmudnego procesu budowania od podstaw.

🤑

Oszczędzanie pieniędzy

Zamiast zatrudniać drogiego projektanta stron, mój gotowy szablony WordPress pozwala na stworzenie atrakcyjnej strony za niewielką część kosztów.

😎

Jakość

Mimo niskiej ceny, moje szablony porównywalne są z jakością ofert drogich projektantów stron. Dostajesz narzędzie, które jest skuteczne w sprzedaży.

Ale czy to działa?

Zobacz opinie ludzi
którzy już kupili szablon

Jak to
działa?

Kupujesz szablon

Proces jest banalnie prosty i zajmie Ci maksymalnie 3 minuty. W zależności od potrzeb możesz wybrać sam szablon lub wersję z wdrożeniem

Otrzymujesz materiały

Po chwili otrzymujesz szablon oraz materiały które pomogą Ci dostosować go pod swoją idealną stronę internetową.

Przechodzisz do działania

Na tym etapie, razem z moją dokładną instrukcją, krok po kroku stworzysz stronę prezentującą twój produkt lub usługę.

Podsumujmy co otrzymasz

Masz 3 opcje

NIE RÓB NIC

ZMARNOWANY CZAS I SŁABE EFEKTY

~2000 PLN

Możesz poświęcić dziesiątki godzin ostatecznie zlecając wykonanie strony osobie która zaoferowała najniższą cene

 

STRONA WIZYTÓWKA
STARTER PACK

KOMPLEKSOWA STRONA ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE

249 PLN

Świetne rozwiązanie dla osób rozpoczynających budowanie wizerunku swojego przedsiębiorstwa w sieci, które nie boją się nowych wyzwań

Dodatkowo

Strona wizytówka z wdrożeniem

DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CZAS 

899 PLN

Idealne rozwiązanie dla osób które nie chcą uczyć się tworzenia stron, obawiają się że nie dadzą rady lub po prostu chcą to oddelegować i mieć z głowy.

Dodatkowo

FAQ

Najczęściej Zadawane pytania

W przypadku opcji Strona wizytówka Starter Pack materiały otrzymasz zaraz po zakupie, więc prace nad swoją stroną internetową możesz już za kilka minut

Za chwilę na adres email otrzymasz wiadomość z linkiem, w którym będą zamieszczone wszystkie materiały. Działaj po kolei i zaufaj procesowi – dzięki temu stworzysz wspaniałą stronę internetową!

Za chwilę otrzymasz wiadomość e-mail, w której zadamy Ci parę pytań związanych z twoim biznesem. Na ich podstawie przygotujemy treści oraz wybierzemy grafiki na twoją stronę. Kiedy materiały będą przygotowane skontaktujemy się z tobą w celu potwierdzenia i przystąpimy do przygotowania strony.

Wdrożenie obejmuje dostosowanie przygotowanego szablonu, w którym do zmiany jest treść, zdjęcia i ewentualna kolejność treści.  Jeżeli potrzebujesz bardziej wymagającej strony internetowej,  zapoznaj się z naszą ofertą na  stronę internetową oraz sklep internetowy 

Zależy mi na tym, aby każda osoba która zakupi szablon była zadowolona z efektu finalnego swojej strony, dla tego jeżeli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.  W formularzu opisz w jakiej branży działa twoja firma i jakie usługi bądź produkty dostarcza. Po przeanalizowaniu twojego przypadku skontaktuje się z tobą telefonicznie.

Ciągle się wachasz?

Zależy mi na tym, aby każda osoba która zakupi szablon była zadowolona z efektu finalnego swojej strony, dla tego jeżeli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.  

W formularzu opisz w jakiej branży działa twoja firma i jakie usługi bądź produkty dostarcza. Po przeanalizowaniu twojego przypadku skontaktuje się z tobą telefonicznie i doradzę najlepszą opcję.